Veebidomeeni Valimine

Veebidomeeni valimisel peaksite arvestama mõne teguriga. Kui plaanite fotograafiablogi pidada, võib domeeninimi shutter.photography olla hea valik. Kui aga plaanite alustada kunstitrükkide müügiga tegelevat ettevõtet, võiksite kaaluda teist võimalust. See võib kõlada lõbusalt ja ainulaadselt, kuid pidage meeles, et esmamulje on oluline. Pealegi on suurepärane domeen lihtne öelda, mis julgustab rohkem külastajaid teie saiti külastama.

Esiteks proovige välja mõelda lühike, tähendusrikas ja ainulaadne domeeninimi. Võite kasutada ka lühikest ja meeldejäävat sõna, kuid vältige pikki levinud sõnu. Paljud inimesed soovitavad seda teha lühikese ja lihtsana ning paljud soovitavad kasutada kümmet või vähem tähemärki. Peaksite teadma, et paljud populaarsed domeeninimed on juba registreeritud, mis tähendab, et teil on suurema tõenäosusega raskusi nende leidmisega. Veelgi enam, kui teil pole aega ideaalse nime välja mõelda, võite küsida oma sõpradelt ja perelt soovitusi.

Veebidomeeni valimiseks tehke esmalt nimekiri kümnest võimalikust nimest. Üldiselt on kolme esimest nime lihtne valida, samas kui viis teist nime on keerulisemad. Viimase viie puhul peaksite kaaluma parimat nime. Seejärel küsige ideid oma sõpradelt ja perelt. Parim nimi on alati see, mis muudab teie veebisaidi meeldejäävaks. Seejärel on aeg oma domeen registreerida. On mitmeid põhjuseid, miks peaksite oma veebisaidile konkreetse nime valima.

Nime valimine on väga isiklik otsus. Peate olema kindel, et see on teie ettevõtte jaoks asjakohane. Kuigi saate oma veebisaidile valida üldnime, on meeldejääv kaubamärgi nimi kõige olulisem tegur. Kui teie ettevõte või veebisait on veebis kohal, meelitab hea domeen uusi kliente. Ja domeeninimi on suurepärane viis liikluse suurendamiseks. Kui te pole nimevalikus kindel, võite alati paluda oma sõpradel nime valimisel abi.

Enne domeeni registreerimist veenduge, et teate, kuidas domeenilaiendeid kasutada. Need laiendused võivad olla abiks veebisaidile tippdomeeni valimisel. Kui teie ettevõte on Internetis, muudab õige laiend teie saidi hõlpsasti leitavaks. Domeeni ostmisel on ülioluline valida domeeninimi, mis jääb külastajatele ja otsingumootoritele kergesti meelde. Parim domeeninimi on see, mis muudab teie veebisaidi silmapaistvaks.

Domeeninime valimine on teie ettevõtte jaoks väga oluline samm. Enne veebidomeeni valimist peate otsustama, mida see teie ettevõtte jaoks tähendab. Veebisaidi aadressi saate nii vähe kui mõne dollari või isegi 1000 dollari eest. Kui olete nime kasuks otsustanud, peate selle ICANNis registreerima. Paljud domeenipakkujad hoolitsevad aga teie eest registreerimisprotsessi eest, seega on hea võimalus uurida.